KONST / Litografier / Färglitografier 15328025
nr 1532 8025
Suzanne Nessim
(f. 1944), Sverige
Färglitografier, 2 st, Djur. Signerade, färglitografi, yttermått inklusive ram: 47x39 - 62x42 cm
Suzanne Nessim, född 1944 i Malmö, svensk målare, tecknare och grafiker.
Utrop:
500 kr
måndag 3 april 2023
kl 19:39:02
Suzanne Nessim
Läs mer om Suzanne Nessim